• Asistent učiteľa:

Základná škola s materskou školou – materská škola prijme do pracovného pomeru na dobu určitú do 31.08.2024 v rámci NP „Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov III“ asistenta učiteľa pre žiakov so zdravotným znevýhodnením na 100% úväzok.

Termín nástupu:       01.09.2023

Počet voľných pracovných pozícii:            1

Kvalifikačné predpoklady:

Splnenie kvalifikačných predpokladov, bezúhonnosti, zdravotnej spôsobilosti a ovládanie štátneho jazyka v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a vyhlášky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov.

Ďalšie požiadavky:

• práca s integrovanými deťmi
            • spolupráca s vyučujúcimi,
            • komunikácia so zákonnými zástupcami
            • flexibilita, iniciatíva, samostatnosť, kreativita,
            • zodpovedný prístup k práci,
            • schopnosti organizačné a komunikačné,
            • schopnosť aktívne reagovať a riešiť problémy

Zoznam požadovaných dokladov:
            -           Žiadosť o prijatie do zamestnania
            -           Profesijný životopis
            -           Súhlas so spracovaním osobných údajov na účely výberového konania

Požadované doklady je potrebné odoslať poštou, alebo zaslať elektronicky na adresu materskaskolamutne@gmail.com najneskôr do 15.08.2023.

Škola si vyhradzuje právo do užšieho výberu kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

O termíne uskutočnenia osobného pohovoru bude uchádzač informovaný písomne (e-mailom) resp.telefonicky.