• Voľné pracovné pozície

• Základná škola s materskou školou Mútne prijme do pracovného pomeru učiteľa/ku materskej školy na 100% úväzok.

Termín nástupu:      01.02.2024

Kvalifikačné predpoklady:

Splnenie kvalifikačných predpokladov, bezúhonnosti, zdravotnej spôsobilosti a ovládanie štátneho jazyka v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a vyhlášky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov.

Platové podmienky:

Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 296/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Ďalšie požiadavky:

• flexibilita, iniciatíva, samostatnosť, kreativita,
        • zodpovedný prístup k práci,
        • organizačné a komunikačné schopnosti,
        • schopnosť aktívne reagovať a riešiť problémy

Zoznam požadovaných dokladov:
        -          Žiadosť o prijatie do zamestnania
        -          Profesijný životopis
        -          Súhlas so spracovaním osobných údajov na účely výberového konania

Požadované doklady je potrebné odoslať elektronicky na adresu materskaskolamutne@gmail.com najneskôr do 12.01.2024

Škola si vyhradzuje právo do užšieho výberu kontaktovať iba vybraných uchádzačov. O termíne uskutočnenia osobného pohovoru bude uchádzač informovaný písomne (e-mailom) resp.telefonicky.